Salon Toyota Romanowski Kraków i Lexus Kraków – Zakopiańska to pierwsza w Polsce zintegrowana stacja dealerska obu marek i obecnie jeden z największych salonów samochodowych w Europie. Niezwykle nowoczesny, ekologiczny budynek z luksusowym wyposażeniem został zaprojektowany według jedynej w swoim rodzaju wizji centrum motoryzacyjnego, w którym klienci zarówno Toyoty, jak i Lexusa znajdą wyjątkowo szeroki zakres usług i obsługę na najwyższym poziomie, zgodnie z japońską kulturą gościnności. Oryginalna koncepcja nowego salonu Toyoty i Lexusa zapewnia klientom pełny komfort przez cały czas wizyty, od chwili zaparkowania w podziemnym garażu. To pierwszy taki salon samochodowy w naszym kraju.

 

W obiekcie znajdują się salony nowych samochodów Toyoty i Lexusa, salon zakupu i sprzedaży aut używanych wszystkich marek, punkt wynajmu samochodów, serwis mechaniczny i blacharsko-lakierniczy oraz punkt sprzedaży części zamiennych i akcesoriów. W salonie czekają także specjaliści oferujący ubezpieczenia oraz najbardziej atrakcyjne formy finansowania samochodu.

 

Wyróżnikiem naszego salonu na krakowskim rynku jest Romanowski Detailing & Car Spa – autodetailing samochodów wszystkich marek, czyli profesjonalna, wieloetapowa pielęgnacja pojazdu. Nasi specjaliści czyszczą, konserwują i zabezpieczają auta powłoką ceramiczną lub folią ochronną, z dokładnością i przywiązaniem do szczegółów, z których słyną obie marki. Dzięki tym zabiegom auto będzie się świetnie prezentowało nawet po latach użytkowania.

 

Powierzchnia użytkowa budynku wynosi 13500 m2. Zastosowano w nim ekologiczne rozwiązania, takie jak zielony dach o powierzchni 1650 m2 oraz kontrakt na energię o certyfikowanym pochodzeniu ze źródeł odnawialnych, lampy led, krystalicznie czyta woda do picia bez zbędnego plastiku.

 

Salon każdej z obu marek pozwala wyeksponować po 20 samochodów. Kolejne siedem aut jest widocznych z rampy widokowej od strony ul. Zakopiańskiej. Salon samochodów używanych może pomieścić 80 pojazdów. Serwis mechaniczny wyposażony w 18 podnośników jest połączony ze stacją kontroli pojazdów oraz pełną linią diagnostyczną. Klienci mogą skorzystać także z myjni ręcznej i automatycznej.

 

Nowa stacja dealerska to już drugi nasz salon Lexusa w Krakowie. Pierwszy znajduje się przy al. Pokoju 63A. Stacja Toyoty została przeniesiona z poprzedniego obiektu przy al. Bora Komorowskiego. Jesteśmy autoryzowanym dealerem od 27 lat i prowadzi także salony Toyoty i Lexusa w Radomiu i Kielcach.

 

www.lexuskrakow-zakopianska.pl

www.toyotakrakow.com.pl

www.lexus-krakow.com.pl

www.toyota.radom.pl

www.toyota.kielce.pl

www.toyota-romanowski.pl

www.romanowski-uzywane.pl

www.romanowski-detailing.pl

www.toyota-professional.pl

 

Scroll Up